MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

O seriáli

11. 12 2018 09:26 | lch
Autoškola
Autoškola Foto: TV Markíza

Seriál Autoškola je epická komédia o rodine, ktorá sa nedobrovoľne dáva dokopy a kvôli vidine lepších zajtrajškov je ochotná lavírovať aj na hrane zákona.

Dedko po svojej smrti zanechá celej rodine videosprávu, v ktorej im prezradí, že za komunizmu spolu s bratom vyhrali v Rakúsku veľkú sumu peňazí. Vtedy ich, pochopiteľne, nemohli začať míňať, a preto ich zakopali. Bohužiaľ tam, kde ich zakopali, vyrástla medzičasom väznica. A tak sa dedko s bratom k peniazom nikdy nedostali a navyše sa kvôli nim rozdelila a rozhádala celá rodina. Dedko dáva šancu celému pokrvnému príbuzenstvu, že peniaze sú ich, len sa k nim musia dostať.

A tak sa chtiac-nechtiac dávajú dokopy členovia rodiny, ktorí si často nevedia ani na meno prísť. Spoločne sa budú pokúšať dostať k zakopanému dedičstvu pod väznicou. To kvôli čomu sa ich rodiny rozhádali, ich dáva opäť dokopy.

V prvej časti sa rodina rozhodne kúpiť starú Autoškolu neďaleko väznice a spoločne vykopať tunel do väznice. Všetci sa do budovy Autoškoly aj nasťahujú, čím sa začína ich strastiplná honba za vysnívaným pokladom. No ešte pred tým, ako k nemu nájdu cestu, musia nájsť cestu sami k sebe, musia sa naučiť žiť pod jednou strechou. To sa však ukáže byť náročnejšie, ako sa na prvý pohľad zdalo. A keďže v kriminálnych praktikách nie sú veľmi zbehlí, Autoškola sa stáva jediným reálnym zdrojom ich príjmov - hlavne preto, lebo si v nej robia kurz všetci policajti aj členovia väzenskej stráže!


Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Autoškola - v pondelok, 25. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na