Autoškola cover

MARKÍZA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matthias Settele o novom seriáli: Je to niečo úplne iné a absolútne bláznivé

19. 12 2018 17:30 | lch
Matthias Settele na tlačovej konferencii v spoločnosti režiséra Tomáša Janča a Romana Juraška
Matthias Settele na tlačovej konferencii v spoločnosti režiséra Tomáša Janča a Romana Juraška Foto: TV Markíza

Exkluzívnu premiéru Autoškoly si nenechal ujsť ani náš generálny riaditeľ.

Na obrazovkách TV Markíza sa od januára môžete tešiť na úplne nový komediálny seriál, v ktorom sa predstavia samé herecké esá. Janko Koleník, Juraj Kemka, Emil Horváth ml., Marta Sládečková či Karol Čálik sa budú ako rodina pokúšať dostať k ukrytému pokladu. Problémom však je, že poklad je zakopaný pod budovou väznice a tak to nebudú mať ľahké.

ZAK_3613.jpg
Foto: TV Markíza
 

Televízia Markíza dnes na tlačovej konferencii exkluzívne odpremiérovala prvú epizódu a túto udalosť si nenechal ujsť ani generálny riaditeľ TV Markíza Matthias Settele. „Seriál Autoškola je niečo nové a bláznivé. Režisér Tomáš Jančo povedal, že sa pokúsi urobiť niečo úplne iné a je to tu. V Autoškole nebude núdza o bláznivé, akčné a vtipné scény. Bol som prekvapený, aké je to vtipné."

Predstavujeme vám postavy seriálu Autoškola
Foto: TV Markíza
 

Na premietaní prvej epizódy nechýbal ani riaditeľ PR a marketingu Michal Borec. „Išiel som sem s veľkými očakávaniami a som rád, že sa ešte prevýšili. Ten výsledok je ešte lepší, než som očakával a to sa nestáva často. Diváci sa určite majú na čo tešiť." Michal v spoločnosti Alexandry Dubovskej, šéfproducentky televízie Markíza vyzdvihli prácu režiséra Tomáša Janča, ktorý stojí za nápadom aj za realizáciou seriálu. „Je to iný typ komédie, akú sme tu mali doteraz a tešíme sa, že sme divákom priniesli niečo, čím ich vieme prekvapiť. Režisér Tomáš Jančo je otec tohto celého. Je to vrúcny človek, ktorý celú svoju energiu dáva do práce."

 

Sledujte seriál Autoškola už 7. januára, iba na Markíze!

 

Upútavka

 
Autoškola - vo štvrtok, 18. februára, o 21.15!
Sledujte celé epizody na