Autoškola cover

MARKÍZA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Prvé zábery z nového markizáckeho seriálu: Predstavujeme vám Autoškolu

19. 12 2018 10:40 | lch
Seriál Autoškola
Seriál Autoškola Foto: TV Markíza

Tu pôjde o poriadny balík peňazí.

Na obrazovkách TV Markíza sa môžete tešiť na úplne nový komediálny seriál, v ktorom sa predstavia samé herecké esá. Janko Koleník, Juraj Kemka, Emil Horváth ml., Marta Sládečková či Karol Čálik sa budú ako rodina pokúšať dostať k ukrytému pokladu. Problémom však je, že poklad je zakopaný pod budovou väznice a tak to nebudú mať ľahké. Rozhodnú sa kúpiť starú budovu Autoškoly, ktorá sa nachádza v blízkosti väznice a takto sa začína ich veľký plán...

Dedko po svojej smrti zanechá celej rodine videosprávu, v ktorej im prezradí, že za komunizmu spolu s bratom vyhrali v Rakúsku veľkú sumu peňazí. Vtedy ich, pochopiteľne, nemohli začať míňať, a preto ich zakopali. Bohužiaľ tam, kde ich zakopali, vyrástla medzičasom väznica. A tak sa dedko s bratom k peniazom nikdy nedostali a navyše sa kvôli nim rozdelila a rozhádala celá rodina. Dedko dáva šancu celému pokrvnému príbuzenstvu, že peniaze sú ich, len sa k nim musia dostať.

A tak sa chtiac-nechtiac dávajú dokopy členovia rodiny, ktorí si často nevedia ani na meno prísť. Spoločne sa budú pokúšať dostať k zakopanému dedičstvu pod väznicou. To kvôli čomu sa ich rodiny rozhádali, ich dáva opäť dokopy.

Premiéru seriálu Autoškola si môžete pozrieť už 7. januára, iba na Markíze!

 

Upútavka

 
Autoškola - vo štvrtok, 18. februára, o 21.15!
Sledujte celé epizody na