Autoškola cover

MARKÍZA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Koleník kľúčom k veľkému pokladu

27. 12 2018 14:00 | lch
Janko Koleník
Janko Koleník Foto: TV Markíza

Drsňák ako sa patrí! Alebo je všetko inak...?

Komediálny seriál Autoškola štartuje už onedlho a my vám teraz prezradíme, na čo sa môžete tešiť. S partičkou skvelých hercov sa nudiť určite nebudete! Štart seriálu je naplánovaný na pondelok 7. januára a vysielať ho budeme každý pondelok večer.

V hlavnej úlohe je okrem skvelých hercov starý zakopaný poklad, ku ktorému sa budú hlavní hrdinovia snažiť dostať. A nebudú to mať veru jednoduché! Hlavným pomocníkom v tejto akcii bude väzeň Pali - Janko Koleník.

ZAK_3704.JPG
Foto: TV Markíza
 

Dedko po svojej smrti zanechá celej rodine videosprávu, v ktorej im prezradí, že za komunizmu spolu s bratom vyhrali v Rakúsku veľkú sumu peňazí. Vtedy ich, pochopiteľne, nemohli začať míňať, a preto ich zakopali. Bohužiaľ tam, kde ich zakopali, vyrástla medzičasom väznica. A tak sa dedko s bratom k peniazom nikdy nedostali a navyše sa kvôli nim rozdelila a rozhádala celá rodina. Dedko dáva šancu celému pokrvnému príbuzenstvu, že peniaze sú ich, len sa k nim musia dostať.

A tak sa chtiac-nechtiac dávajú dokopy členovia rodiny, ktorí si často nevedia ani na meno prísť. Spoločne sa budú pokúšať dostať k zakopanému dedičstvu pod väznicou. To kvôli čomu sa ich rodiny rozhádali, ich dáva opäť dokopy.

V prvej časti sa rodina rozhodne kúpiť starú Autoškolu neďaleko väznice a spoločne vykopať tunel do väznice. Všetci sa do budovy Autoškoly aj nasťahujú, čím sa začína ich strastiplná honba za vysnívaným pokladom. No ešte pred tým, ako k nemu nájdu cestu, musia nájsť cestu sami k sebe, musia sa naučiť žiť pod jednou strechou. To sa však ukáže byť náročnejšie, ako sa na prvý pohľad zdalo. A keďže v kriminálnych praktikách nie sú veľmi zbehlí, Autoškola sa stáva jediným reálnym zdrojom ich príjmov - hlavne preto, lebo si v nej robia kurz všetci policajti aj členovia väzenskej stráže!

Nezabudnite sledovať nový komediálny seriál Autoškola v pondelok, 7. januára na Markíze!

 

Upútavka

 
Autoškola - vo štvrtok, 18. februára, o 21.15!
Sledujte celé epizody na